Flotila Hromadné pojištění

Užívejte si výhody pojištění Flotily. Přesně pro vás, pokud jste malá či velká půjčovna, team cyklistů nebo skupina přátel.

Pokud provozujte více než 5 předmětů pojištění (kola, elektrokola, koloběžky, e-koloběžky, cyklovozíky), nebo jste skupina přátel / team cyklistů hobíků či profesionálů, máme pro vás řešení v podobě hromadného - flotilového pojištění.

Nezapomínáme ani na atypická rizika, která zde nejsou zmíněna, avšak flotilové pojištění je umí zahrnout. Máte-li zájem o flotilové pojištění, jednoduše nás kontaktujte. Věříme, že vždy najdeme společné řešení ke spokojenosti obou stran.

Chci pojistit flotilu

Žádné další podpisy a zbytečné papírování

  • Ve smlouvě u nás nenajdete žádné skryté háčky, skryté výluky ani žádná “ale” či malé písmo.
  • V jedné smlouvě budete mít pojištěny všechny vaše předměty, včetně vámi zvolených připojištění.
  • Platíte skutečně jen za pojištění, žádné vedlejší poplatky za editace, úpravy či změny smlouvy .
  • Limity, rozsahy a možná připojištění si poskládáte ke každému předmětu pojištění dle svých aktuálních potřeb.
  • Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte online emailem a po telefonu, šetříme tak váš čas.

Co slíbíme, to plníme!

Součástí naší DNA je přátelský, lidský a zákaznicky orientovaný přístup. Mluvíme tak, abyste nám rozuměli, neschováváme se za složité právnické kličky a nenápadné poznámky malým písmem, nemáme žádná „ale“ skrytá mezi řádky nebo pod čarou. Pojištění BikePlan je spolehlivé, transparentní, jednoduché a nabízí nejširší pojistnou ochranu na trhu. Za pojištěním BikePlan stojí česká MyPlan Insurance a německá pojišťovna HDI Global Specialty SE s celosvětovou působností a ročním obratem více než 40 miliard €.

Za posledních 5 let bylo v ČR & SK odcizeno přes 52 tis. kol v hodnotě vyšší než 1 miliarda Kč. Víte, že...?

Ano, bohužel je to tak! A to vůbec nepočítáme, kolik bylo odcizeno koloběžek, e-koloběžek nebo cyklovozíků. Další stamiliónové škody vznikají poškozením kol, elektrokol i koloběžek důsledkem různých pádů či dopravních nehod, při živelných pohromách, vandalismu nebo poškozením dalšího cyklovybavení. Proto jsme vytvořili pojistný produkt BikePlan, který má za úkol chránit vás i vašeho dvoukolého parťáka, když se stane jakýkoliv průšvih. Ať už jezdíte občas nebo každý den, mít uzavřené pojištění BikePlan se vám vždy vyplatí!

Znáte nás z médií...

loga média

Vy se ptáte, my odpovídáme ...

Jak si sjednat pojištění BikePlan?

Sjednat pojištění můžete jednoduše online a nezabere vám to déle než 5 - 10 minut vašeho času. Pojistit si můžete celkem 12 pojistných rizik pro vaše kolo, elektrokolo, koloběžku, e-koloběžku nebo cyklovozík.

Na jak dlouho a od kdy pojištění platí?

Pojištění se sjednává na dobu 12 měsíců (1 rok) s možností každoroční obnovy pojištění na další rok. Platí od následujícího dne sjednání "půlnoci" či od data, které si sami zvolíte. No není to fajn?

Jak nahlásit škodní událost?

Škodní událost můžete nahlásit po přihlášení do své Klientské sekce. Tam také naleznete záložku „Hlášení škody“. Jednoduše popíšete, co se stalo, nahrajete fotky, případně další dokumenty a odešlete. Každou škodní událost se snažíme vyřešit a uzavřít co nejdříve.

Kde všude platí pojištění?

Pojištění BikePlan je platné v rámci geografické Evropy. Samozřejmě včetně České republiky.

Jaká je maximální pojistná částka při online sjednání?

Maximální pojistná částka, na kterou lze online pojištění sjednat, platí pro kola, elektrokola, koloběžky, e-koloběžky a cyklovozíky do výše 200.000.- Kč. V případě odpovědnosti za škody způsobené provozem do výše 10 mil. Kč. Pokud si chcete pojistit své kolo třeba na 1 milión Kč nebo elektrokolo na 500 tis. Kč, neváhejte nás jednoduše kontaktovat.

Mohu si pojistit i starší kolo, e-bike či koloběžku?

Samozřejmě. Vaše kolo, elektrokolo, koloběžku, e-koloběžku nebo cyklovozík si můžete kdykoliv pojistit sami zcela online od doby jejich pořízení. Na BikePlan nemáme žádné maximální limity omezující stáří vašeho dvoukolého parťáka! Pojistíme vám jak nové kolo, tak například elekrokolo, které jezdíte už sedmou sezónu.

Musím vás navštívit a provést fyzickou inspekci v servisu?

Ale kdepak, takto to u nás nefunguje! Při sjednání online vše zvládnete sami. Plně vám důvěřujeme! Po uzavření pojištění jednoduše postupujte dle instrukcí, které vám přijdou do emailu. Vyfoťte telefonem vámi pojištěný předmět a fotky, vč. sériového čísla nahrajte do své Klientské sekce. Je to velice jednoduché, můžete to udělat až do 14 kalendářních dnů.

V čem je pojištění BikePlan jedinečné?

Vadilo nám, že na trhu neexistuje žádné online pojištění, které by chránilo jak naši peněženku, tak naše dvoukolé parťáky. Proto jsme ho ušili na míru a vyladili tak, aby bylo smysluplné a zároveň použitelné pro každého. Aby mělo nejširší pojistnou ochranu, která kromě odcizení obsahuje i pojištění všech komponentů proti poškození či pojištění osobních věcí a příslušenství, které nikdo nechtěl pojistit. A jelikož většina z nás také denně jezdí, tak jsme přidali i volitelná připojištění na speciální stezky, místa nebo závody.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Zuzana P.

"Jezdím převážně na silničním kole, BikePlan je pro mě jedničkou, jak chránit svého miláčka před kvalitou českých cest."

Ondřej L.

"Po bikeparkách trávím čím dál více času. Kamarád mě doporučil BikePlan, tak mám pojištěné kolo i připojištění na downhill."

Martin C.

"Jako partička jezdíme už léta a když jsme zjistili, že můžeme naše bajky i sebe pojistit, neváhali jsme ani minutu. Člověk nikdy neví."

Anna K.

"Ročně najezdím přes 11 tis. km a účastníme se mnoha amatérských závodů, které máme připojištěny. Mít BikePlan byla jasná volba."

Honza B.

"Přes zimu jezdíme točit kiláky do Španělska. BikePlan mi vyhovuje, skrze svou cenu, nejširší pojistnou ochranu a platí po celé EU."

Zdeněk M.

"V mém věku se pojištění každého druhu vyplatí. Jsem rád, že se můžu věnovat cyklistice a když se něco stane, BikePlan to zaplatí."

Karel V.

"Závody, singlreky i traily, to je moje vášeň. V sedle sedím denně a bez pojištění kola i sebe si vůbec nedovedu představit jezdit."

Hana H.

"Pořídili jsme si elektrokola a úplně to změnilo náš pohled na cyklistiku. Je skvělé, že BikePlan chrání také motor a baterii."

Katka U.

"Pracuji v Německu a jelikož občas dojíždím přes hranice na mém elektrokole, pojištění BikePlan jsem si okamžitě sjednala."

Tomáš R.

"Na BikePlan pojištění oceňuji kromě odcizení také ochranu proti poškození komponentů mého kola při pádu i nehodě."

Václav P.

"Naše rodina, včetně syna, snachy i vnoučat máme pojištěné všechny kola, elektrokola i koloběžky z garáže. Fantastické!"

Martin J.

"Často vozíme kola i cyklovozík na nosiči a nejednou se stalo, že nám spadla a problém byl na světě. BikePlan byla jasná volba."

Tereza D.

"S tátou jezdíme na traily a občasný pád, při kterém člověk něco zničí k tomu patří. Jsme rádi, že pojištění kol máme!"

Petra M.

"Pojištění svého kola jsem sjednala zcela online a navíc mi BikePlan doporučil pojištění odpovědnosti, skvělá komplexní pojistka."

Zuzana R.

"E-koloběžku mám na cesty práce a po městě, proto jsem si ji pojistila a sjednala odpovědnost pro koloběžkaře. Nikdy nevíte."

Ivan a Eliška Š.

"Milujeme ježdění na koloběžce. Dát si pořádně do těla a vidět ty krásy stojí za to. Stejně tak jako pojištění BikePlan, které máme."

Gabriela R.

"Proč mám pojištění BikePlan? Protože jsem zodpovědná matka a chráním nejen své děti, ale i svůj cyklovozík."

Dan a Silvie M.

"Pojistit naše obě kola jsme chtěli už dlouho, nyní u BikePlan máme pojištění vč. odpovědností, to je kompletní cyklopojistka!"

Julie K.

"Sice nejsem žádná závodnice, ale své elektrokolo mám natolik ráda, že jsem si ho, nakonec i sebe, pojistila u BikePlanu."

Milan Z.

"Rád jezdím na traily, takže jsem si pojistil svůj ebajk a k tomu užavřel připojištění na singltreky, downhill do bikeparků."

Jakub B.

"Často vidím na sítích zoufalé výzvy ohledně krádeže svého bajku. BikePlan mě přesvědčil a svůj stroj mám pojištěn."

Pavla L.

Auto za 200 tis. Kč vám pojistí kde kdo, vč. povinného ručení, ale kolo umí takhle pojistit jen BikePlan. Jsem spokojená.

Ondřej J.

"Celá naše rodina se věnujeme cyklistice, včetně našich ratolestí. Jsme rádi, že nám BikePlan umožnil pojistit i cyklovozík."

Veronika Č.

" S manželem jsme oba vyměnili kola za elektrokola a o to víc jezdíme. Takové jmění na cestách si prostě pojistíte."

Marek S.

"Baví mě sjezdy a adrenalin, který přitom cítím, když koukám na ty propasti dolů. Pojistit si bajk bylo jasné rozhodnutí."

Renata K.

"Život bez kola si nedovedu představit. Po zakoupení elektrokol, máme projeto půl Evropy. Pojištění za skvělou cenu."

Agáta B.

"Už dlouho jsem hledala kvalitní pojištění, ale buď samá omezení nebo malé krytí. Sjednat BikePlan jsem neváhala ani minutu."

Karel V.

"O BikePlan pojištění kola proti krádeži jsme se dozvěděli úplnou náhodou a rozhodování při jejich cenách bylo jasné!"

Katka B.

"Už jednou mě kolo ukradli a pojištění proti krádeži i poškození bylo u BikePlanu za skvělou cenu. Tak proč riskovat!"

Tomáš J.

"V ČR jsem nenašel žádnou pojišťovnu, která by mě pojistila rozsáhle mé elektrokolo jako BikePlan. Děkuji, doporučuji."