Elektrokola BULLS patří ke světové špičce

Německý trh je nespornou velmocí, pokud jde o elektrokola. Nemáme na mysli jen oblibu elektrokol, ale také to, kolik německých výrobců se etablovalo v tomto oboru výroby elektrokol. Jednou z významných německých značek je BULLS.  

Něco z historie značky BULLS

Od roku 1995 je německý výrobce BULLS synonymem sportovní cyklistiky s nejvyššími standardy kvality téměř ve všech cenových kategoriích. Od horských kol pro začátečníky až po karbonové závodní stroje používané v závodech světové elity. BULLS nabízí přesvědčivé portfolio kol, které každý rok vítězí v testech známých odborných časopisů.  

Od založení Team BULLS v roce 2007 čerpá interní vývoj produktů přímo z know-how z profesionálního sportu. Jezdci jako Karl Platt dvojnásobný německý šampion a pětinásobný vítěz Cape Epic se přímo podílejí na vývoji nových kol a užitečných inovací. Poctivá výroba je kromě nejlepší možné ceny také hodnotou, ke které se značka BULLS cítí zavázána.

BULLS patří ke světové špičce mezi výrobci elektrokol. První e-bike představili již v roce 2010 a od té doby, rok od roku dokazují, že to opravdu umí a nejen to. V elektrokolech je BULLS při vývoji nejinovativnějších systémů daleko před konkurencí. V současné době je společnost považována za jednoho z předních německých specialistů na elektrokola. Portfolio BULLS zahrnuje přes sto modelů elektrokol.  

Prémiová elektrokola BULLS se středovými motory Brose S-Mag

V nabídce samozřejmě nechybí ani technologicky vyspělá horská kola, u kterých designéři sahají po uznávaných komponentech. Není žádným tajemstvím, že konstrukce elektrokol je vlastně založena na spolupráci výrobců kol a asistenčních systémů - elektromotorů. Ve výše uvedeném oboru se BULLS zaměřili na úzkou spolupráci s německou firmou BROSE. Tato značka má podle mnoha ohlasů v současnosti nejpokročilejší středový motor na trhu, jehož nejvyspělejším motorem je Brose S-Mag s magnezitovým pouzdrem.

Kde nejlépe zakoupit prémiová elektrokola BULLS s motory Brose S-Mag?

BULLS-EBIKES.EU je specializovaná prodejna, velkoobchod a servisní centrum prémiových elektrokol BULLS s motory Brose-S-Mag, jenž jsou odbornou veřejností považovány za nejlepší na trhu. Nově BULLS-EBIKES.EU nabízí ze svých služeb i specializované pojištění elektrokol proti krádeži i poškození BikePlan.

Elektrokola BULLS vynikají inovacemi, kvalitou a precizním zpracováním. Všechna elektrokola BULLS jsou konstruována, navržena a testována v Německu v Kolíně nad Rýnem.

Nabídka kvalitních elektrokol BULLS včetně bestsellerů a vítězů v testech je doplněna o originální doplňky Monkey Link. Sanozřejmostí je poradenství na nejvyšší úrovni a možnost nezávazné testovací jízdy.

BULLS-EBIKES.EU je součástí Evropské prodejní a servisní sítě BULLS, kterou tvoří téměř 1.000 nezávislých prodejců jízdních kol po celé Evropě.

Aktuálně rozšiřujeme partnerskou síť v České republice a na Slovensku. Pokud se orientujete na prodej elektrokol, vaší prioritou je spokojený zákazník a kvalitní servis, neváhejte nás oslovit. Máte nyní jedinečnou příležitost se stát součástí partnerské sítě BULLS.

Více informací a celou nabídku naleznete na stránkách www.bulls-ebikes.eu

Sleva na nákup elektrokol BULLS - benefit BikePlan!

Pro všechny pojištěnce BikePlan je sleva na nákup zboží v kamenné prodejně nebo v eshopu BULL-EBIKES.EU ve výši 7%. Se zakoupeným kolem značky Bulls získáte i v rámci benefitu 2 servisy elektrokola zcela zdarma. Pro uplatňení benefitu slevy ve výši 7% + 2x servis zdarma se jednoduše přihlašte do Klientské sekce a vašeho účtu na BikePlan.cz

Bulls ebike Bulls elektrokolo downhill - BikePlan Cyklistický závodní team Bulls - BikePlan Elektrokola Bulls promo foto v lese BikePlan Elektrokolo Bulls - BikePlan pojištění kol i elektrokol proti křádeži a poškození Karbonové elektrokolo Bulls BikePlan pojištění Sjezd elektrokola značky Bulls 2 Prodejna Bull EBIKE - BikePlan