BikePlan O společnosti

Nadšení, vize a láska k cyklistice vedly k poptávce po specializovaném pojištění BikePlan, které ochrání vaše dvoukolé parťáky.

BikePlan je pojistný produkt šitý na míru cyklistům. Je přehledný, srozumitelný a má širokou pojistnou ochranu. Propojení profesionálů z oblasti cyklistiky a pojišťovnictví iniciovalo vznik tohoto produktu, který má pojistné podmínky na pár stránek, neobsahuje žádná “ale” nebo skryté výluky. BikePlan si získává stále větší důvěru u svých zákazníků.

Pojištění má vždy chránit, nikoli však z lidí nesmyslně tahat peníze! Svému pojištění musíte jednoduše rozumět a mít možnost si jej stejně jednoduše online uzavřít! Na trhu rozhodně nejsme žádní nováčci, jsme team zkušených profesionálů. Čili společnost, které se daří, vždy drží slovo, rozšiřuje svou produktovou nabídku a neustále posiluje svou pozici po celé Evropě.

Zprostředkovatelem pojištění BikePlan je společnost PFP s.r.o. se sídlem Na Florenci 2116/15 Praha, která je zapsána v registru vedeném Českou národní bankou jako samostatný zprostředkovatel dle zák. č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění.

S námi jste na každém kilometru v bezpečí!

BikePlan je neživotní majetkové pojištění určené pro kola, elektrokola, koloběžky, e-koloběžky i cyklovozíky v kombinaci s pojištěním odpovědnosti z provozu, které chrání vaši peněženku pro případ vzniklých škod na zdraví či majetku cizích osob. Pojištění BikePlan je určeno pro jednotlivce, rodiny, skupiny, cyklistické a závodní týmy, ale také pro firmy, které chtějí mít pojištěné své dvoukolé parťáky.

Pojištění zahrnuje mnoho pojistných rizik, o kterých nám cyklisté prozradili, že je skutečně trápí - krádeže z objektů (dům, penzion, kancelář, sdílené prostory atd.), krádeže z volného prostranství (park, restaurace, obchod, náměstí atd.), krádež z auta, krádež z nosiče, loupežné přepadení, živelné pohromy a katastrofy, poškození i zničení při pádu, poškození i zničení při střetu či nehodě, poškození i zničení přepravou a vandalismus. Pojištění osobních věcí a příslušenství je bonusem a zároveň třešničkou na dortu, kterou pojištění automaticky zahrnuje.

Mimo základní pojištění si můžete také připojistit závody či speciální stezky a místa v podobě jízdy na trailech, singltreku, downhillu, pumptracku nebo v bikeparku.

Působíme v Česku i na Slovensku

Žádná diskriminace pro starší...

Nezáleží na tom, jak staré je vaše kolo nebo jiný předmět pojištění. Zdali jste ho právě koupili, nebo už vám nějakou tu sezónu dělá radost. Ať je mu týden, dva roky nebo pět let, u nás jste vždy vítáni. 

Rozhodnutí, zda si pojištění uzavřete, necháme na vás. Nechceme vás do ničeho nutit. Pokud vám pojištění BikePlan dává smysl tak jako nám, budeme rádi, když se stanete dalšími spokojenými klienty.

Elektrokola

Chci pojistit e-bike

Součástí naší podstaty je přátelský, lidský a zákaznicky orientovaný přístup. Ve smlouvě nenajdete žádné složité právnické kličky a nenápadné poznámky psané malým písmem, ani žádná „ale“ skrytá mezi řádky nebo pod čarou. Pojištění je spolehlivé, transparentní, jednoduché, se širokou pojistnou ochranou. Za pojistným produktem BikePlan stojí německá pojišťovna HDI Global Specialty SE s celosvětovou působností a ročním obratem více než 40 miliard €.

Co o nás říkají?

Zuzana P.

"Jezdím převážně na silničním kole, BikePlan je pro mě jedničkou, jak chránit svého miláčka před kvalitou českých cest."

Ondřej L.

"Po bikeparkách trávím čím dál více času. Kamarád mě doporučil BikePlan, tak mám pojištěné kolo i připojištění na downhill."

Martin C.

"Jako partička jezdíme už léta a když jsme zjistili, že můžeme naše bajky i sebe pojistit, neváhali jsme ani minutu. Člověk nikdy neví."

Anna K.

"Ročně najezdím přes 11 tis. km a účastníme se mnoha amatérských závodů, které máme připojištěny. Mít BikePlan byla jasná volba."

Honza B.

"Přes zimu jezdíme točit kiláky do Španělska. BikePlan mi vyhovuje, skrze svou cenu, nejširší pojistnou ochranu a platí po celé EU."

Zdeněk M.

"V mém věku se pojištění každého druhu vyplatí. Jsem rád, že se můžu věnovat cyklistice a když se něco stane, BikePlan to zaplatí."

Karel V.

"Závody, singlreky i traily, to je moje vášeň. V sedle sedím denně a bez pojištění kola i sebe si vůbec nedovedu představit jezdit."

Hana H.

"Pořídili jsme si elektrokola a úplně to změnilo náš pohled na cyklistiku. Je skvělé, že BikePlan chrání také motor a baterii."

Katka U.

"Pracuji v Německu a jelikož občas dojíždím přes hranice na mém elektrokole, pojištění BikePlan jsem si okamžitě sjednala."

Tomáš R.

"Na BikePlan pojištění oceňuji kromě odcizení také ochranu proti poškození komponentů mého kola při pádu i nehodě."

Václav P.

"Naše rodina, včetně syna, snachy i vnoučat máme pojištěné všechny kola, elektrokola i koloběžky z garáže. Fantastické!"

Martin J.

"Často vozíme kola i cyklovozík na nosiči a nejednou se stalo, že nám spadla a problém byl na světě. BikePlan byla jasná volba."

Tereza D.

"S tátou jezdíme na traily a občasný pád, při kterém člověk něco zničí k tomu patří. Jsme rádi, že pojištění kol máme!"

Petra M.

"Pojištění svého kola jsem sjednala zcela online a navíc mi BikePlan doporučil pojištění odpovědnosti, skvělá komplexní pojistka."

Zuzana R.

"E-koloběžku mám na cesty práce a po městě, proto jsem si ji pojistila a sjednala odpovědnost pro koloběžkaře. Nikdy nevíte."

Ivan a Eliška Š.

"Milujeme ježdění na koloběžce. Dát si pořádně do těla a vidět ty krásy stojí za to. Stejně tak jako pojištění BikePlan, které máme."

Gabriela R.

"Proč mám pojištění BikePlan? Protože jsem zodpovědná matka a chráním nejen své děti, ale i svůj cyklovozík."

Dan a Silvie M.

"Pojistit naše obě kola jsme chtěli už dlouho, nyní u BikePlan máme pojištění vč. odpovědností, to je kompletní cyklopojistka!"

Julie K.

"Sice nejsem žádná závodnice, ale své elektrokolo mám natolik ráda, že jsem si ho, nakonec i sebe, pojistila u BikePlanu."

Milan Z.

"Rád jezdím na traily, takže jsem si pojistil svůj ebajk a k tomu užavřel připojištění na singltreky, downhill do bikeparků."

Jakub B.

"Často vidím na sítích zoufalé výzvy ohledně krádeže svého bajku. BikePlan mě přesvědčil a svůj stroj mám pojištěn."

Pavla L.

Auto za 200 tis. Kč vám pojistí kde kdo, vč. povinného ručení, ale kolo umí takhle pojistit jen BikePlan. Jsem spokojená.

Ondřej J.

"Celá naše rodina se věnujeme cyklistice, včetně našich ratolestí. Jsme rádi, že nám BikePlan umožnil pojistit i cyklovozík."

Veronika Č.

" S manželem jsme oba vyměnili kola za elektrokola a o to víc jezdíme. Takové jmění na cestách si prostě pojistíte."

Marek S.

"Baví mě sjezdy a adrenalin, který přitom cítím, když koukám na ty propasti dolů. Pojistit si bajk bylo jasné rozhodnutí."

Renata K.

"Život bez kola si nedovedu představit. Po zakoupení elektrokol, máme projeto půl Evropy. Pojištění za skvělou cenu."

Agáta B.

"Už dlouho jsem hledala kvalitní pojištění, ale buď samá omezení nebo malé krytí. Sjednat BikePlan jsem neváhala ani minutu."

Karel V.

"O BikePlan pojištění kola proti krádeži jsme se dozvěděli úplnou náhodou a rozhodování při jejich cenách bylo jasné!"

Katka B.

"Už jednou mě kolo ukradli a pojištění proti krádeži i poškození bylo u BikePlanu za skvělou cenu. Tak proč riskovat!"

Tomáš J.

"V ČR jsem nenašel žádnou pojišťovnu, která by mě pojistila rozsáhle mé elektrokolo jako BikePlan. Děkuji, doporučuji."

„Recenze a hodnocení nikterak neověřujeme ani nekontrolujeme. Nemůžeme tudíž zaručit, že jsou od spotřebitelů, kteří naše služby skutečně využili. Recenze a hodnocení však zveřejňujeme bez ohledu na jejich obsah a nejsou námi ani nikým jiným žádným způsobem ovlivňovány ani upravovány.“