Let's go! Staňte se partnerem BikePlan

Věříme v silná partnerství, důvěru a individuální přístup.

Aktivně hledáme a rozšiřujeme řady našich obchodních partnerů i zástupců po celé ČR a na Slovensku. Věříme, že férové, užitečné a použitelné pojištění si cestu k zákazníkům najde. Proto také zákazníci vnímají BikePlan jako lovebrand. Je jedno, zda jste jednotlivec, makléřská společnost nebo výrobce kol, elektrokol, koloběžek či cyklovozíků. Spolupráci se nikdy nebráníme. Naopak, pro obě strany může být spolupráce obohacením a současně skvělou inspirací!

Pokud máte tedy cokoliv do činění s koly a cyklistikou a domníváte se, že spolupráce může být oboustranně užitečná, neváhejte a ozvěte se nám!

Spolupráce a partnerství navazujeme například s bikeparky, singltreky, pořadateli nejen cyklistických závodů, prodejci cyklistického vybavení, eshopy, půjčovnami, provozovateli zajímavých míst, provozovateli webových stránek, webovými srovnávači, blogy, vlogy, influencery na sociálních sítích, provozovateli kanálů YouTube, závodními teamy, brokery i obchodními zástupci pojišťoven.

Pokud jste se ve výše uvedeném výčtu nenašli, nevadí. Napsat nám můžete s jakýmkoliv nápadem či nabídkou spolupráce.

Možnosti spolupráce

Affiliate program

 • Srovnávače
 • Majitelé webů
 • E-shopy, blogy
 • Lead Generation
Registrovat se

Partneři A

 • Obchodní zástupci
 • Tipaři (doporučení)
 • Influenceři
 • Poradci, kanceláře
Mám zájem

Partneři B

 • Výrobci a prodejci
 • Půjčovny
 • Teamy a kluby
 • Pořadatelé závodů
Mám zájem

Partneři C

 • Bikeparky, singltreky
 • Traily a stezky
 • Zajímavá místa
 • Ostatní
Mám zájem

Nasloucháme potřebám klientů

Na trhu jsme od roku 2013

Nejsme žádní začátečníci, ale silná stabilní společnost, která operuje v regionu CEE.

Více než 1000 partnerů

Dlouhodobé kvalitní Win - Win vztahy jsou pro nás základem! S námi se vždy domluvíte.

Odměny každý měsíc na účet

Pravidelně a bez řečí vyplácíme odměny. Žádné zdržování ani měsíční či delší splatnosti!

Slovo toho nejvyššího z našeho boardu.

Vážení obchodní partneři, jsem nesmírně potěšen, že máte zájem spolupracovat právě s námi. Každý den děláme vše pro to, abyste se v naší upřímné a férové společnosti cítili dobře. Nejen cyklistika, ale sport obecně je totiž mojí celoživotní vášní a zároveň dobrodružstvím. Díky inspiracím od klientů mohou pojišťovny vytvářet nové pojistné produkty a inovativní řešení, které našim zákazníkům dodávají pocit klidu i bezpečí a zároveň budovat kvalitní a dlouhodobé vztahy s vámi, našimi obchodními partnery. Troufám si říct, že se nám daří při poskytování služeb tento pocit úspěšně naplnit. Máme za sebou mnoho práce a ušli jsme obrovský kus cesty. Právě díky neustále rostoucí poptávce po digitalizaci jsme jako makléř připraveni nabízet pojistné produkty s nejnovějšími technologiemi. Přeji si, abyste na den počátku naší spolupráce rádi vzpomínali a bude mi ctí s vámi budovat oboustranně přínosnou spolupráci.

Chcete s námi spolupracovat?

Tento web je chráněn pomocí reCAPTCHA a je v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů a Podmínky používání Google.

Co o nás říkají?

Zuzana P.

"Jezdím převážně na silničním kole, BikePlan je pro mě jedničkou, jak chránit svého miláčka před kvalitou českých cest."

Ondřej L.

"Po bikeparkách trávím čím dál více času. Kamarád mě doporučil BikePlan, tak mám pojištěné kolo i připojištění na downhill."

Martin C.

"Jako partička jezdíme už léta a když jsme zjistili, že můžeme naše bajky i sebe pojistit, neváhali jsme ani minutu. Člověk nikdy neví."

Anna K.

"Ročně najezdím přes 11 tis. km a účastníme se mnoha amatérských závodů, které máme připojištěny. Mít BikePlan byla jasná volba."

Honza B.

"Přes zimu jezdíme točit kiláky do Španělska. BikePlan mi vyhovuje, skrze svou cenu, nejširší pojistnou ochranu a platí po celé EU."

Zdeněk M.

"V mém věku se pojištění každého druhu vyplatí. Jsem rád, že se můžu věnovat cyklistice a když se něco stane, BikePlan to zaplatí."

Karel V.

"Závody, singlreky i traily, to je moje vášeň. V sedle sedím denně a bez pojištění kola i sebe si vůbec nedovedu představit jezdit."

Hana H.

"Pořídili jsme si elektrokola a úplně to změnilo náš pohled na cyklistiku. Je skvělé, že BikePlan chrání také motor a baterii."

Katka U.

"Pracuji v Německu a jelikož občas dojíždím přes hranice na mém elektrokole, pojištění BikePlan jsem si okamžitě sjednala."

Tomáš R.

"Na BikePlan pojištění oceňuji kromě odcizení také ochranu proti poškození komponentů mého kola při pádu i nehodě."

Václav P.

"Naše rodina, včetně syna, snachy i vnoučat máme pojištěné všechny kola, elektrokola i koloběžky z garáže. Fantastické!"

Martin J.

"Často vozíme kola i cyklovozík na nosiči a nejednou se stalo, že nám spadla a problém byl na světě. BikePlan byla jasná volba."

Tereza D.

"S tátou jezdíme na traily a občasný pád, při kterém člověk něco zničí k tomu patří. Jsme rádi, že pojištění kol máme!"

Petra M.

"Pojištění svého kola jsem sjednala zcela online a navíc mi BikePlan doporučil pojištění odpovědnosti, skvělá komplexní pojistka."

Zuzana R.

"E-koloběžku mám na cesty práce a po městě, proto jsem si ji pojistila a sjednala odpovědnost pro koloběžkaře. Nikdy nevíte."

Ivan a Eliška Š.

"Milujeme ježdění na koloběžce. Dát si pořádně do těla a vidět ty krásy stojí za to. Stejně tak jako pojištění BikePlan, které máme."

Gabriela R.

"Proč mám pojištění BikePlan? Protože jsem zodpovědná matka a chráním nejen své děti, ale i svůj cyklovozík."

Dan a Silvie M.

"Pojistit naše obě kola jsme chtěli už dlouho, nyní u BikePlan máme pojištění vč. odpovědností, to je kompletní cyklopojistka!"

Julie K.

"Sice nejsem žádná závodnice, ale své elektrokolo mám natolik ráda, že jsem si ho, nakonec i sebe, pojistila u BikePlanu."

Milan Z.

"Rád jezdím na traily, takže jsem si pojistil svůj ebajk a k tomu užavřel připojištění na singltreky, downhill do bikeparků."

Jakub B.

"Často vidím na sítích zoufalé výzvy ohledně krádeže svého bajku. BikePlan mě přesvědčil a svůj stroj mám pojištěn."

Pavla L.

Auto za 200 tis. Kč vám pojistí kde kdo, vč. povinného ručení, ale kolo umí takhle pojistit jen BikePlan. Jsem spokojená.

Ondřej J.

"Celá naše rodina se věnujeme cyklistice, včetně našich ratolestí. Jsme rádi, že nám BikePlan umožnil pojistit i cyklovozík."

Veronika Č.

" S manželem jsme oba vyměnili kola za elektrokola a o to víc jezdíme. Takové jmění na cestách si prostě pojistíte."

Marek S.

"Baví mě sjezdy a adrenalin, který přitom cítím, když koukám na ty propasti dolů. Pojistit si bajk bylo jasné rozhodnutí."

Renata K.

"Život bez kola si nedovedu představit. Po zakoupení elektrokol, máme projeto půl Evropy. Pojištění za skvělou cenu."

Agáta B.

"Už dlouho jsem hledala kvalitní pojištění, ale buď samá omezení nebo malé krytí. Sjednat BikePlan jsem neváhala ani minutu."

Karel V.

"O BikePlan pojištění kola proti krádeži jsme se dozvěděli úplnou náhodou a rozhodování při jejich cenách bylo jasné!"

Katka B.

"Už jednou mě kolo ukradli a pojištění proti krádeži i poškození bylo u BikePlanu za skvělou cenu. Tak proč riskovat!"

Tomáš J.

"V ČR jsem nenašel žádnou pojišťovnu, která by mě pojistila rozsáhle mé elektrokolo jako BikePlan. Děkuji, doporučuji."

„Recenze a hodnocení nikterak neověřujeme ani nekontrolujeme. Nemůžeme tudíž zaručit, že jsou od spotřebitelů, kteří naše služby skutečně využili. Recenze a hodnocení však zveřejňujeme bez ohledu na jejich obsah a nejsou námi ani nikým jiným žádným způsobem ovlivňovány ani upravovány.“