Benefity

BikePlan Premium Club Čerpejte výhody neomezeně!

Cílem Premium Club BikePlan je kompenzovat ve formě slev, benefitů a celé řady dalších výhod celkovou cenu, kterou za pojištění zákazník zaplatí. Premium Club může využívat každý zákazník, který má uzavřené jakékoliv pojištění BikePlan. Benefity v Premium Club se každý měsíc aktualizují a rozšiřují. Přístup k benefitům naleznete po přihlášení do své Klientské sekce. Všechny uvedené benefity si spravují obchodní partneři BikePlan sami a vyhrazují si právo je kdykoliv libovolně změnit. 

BikePlan Premium Club
Ušetříte 600 Kč
Datatag.cz

Exkluzivní cena 899 Kč

Datatag.cz

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny na zabezpečovací identifikační technologii DataTag. Po její aplikaci je pro zloděje nemožné zabezpečení odstranit.

VIP Partner BP
BikeClinic.cz

Sleva až 20% na nákup

BikeClinic.cz

Čerpejte slevu 10% na nákup všech značek kol i elektrokol a slevu 20% na veškeré doplňky a příslušenství. To vše jednoduše u BikeClinic.cz

Ušetříte 200 Kč
Trackito.com

Exkluzivní cena 3.799 Kč

Trackito.com

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny na bezpečnostní GPS zařízení Trackito pro kola a elektrokola. Při nákupu se prokažte klientskou kartičkou BikePlan.

Ušetříte 500 Kč
BikeAngel.eu

Exkluzivní cena 5.499.- Kč

BikeAngel.eu

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny na bezpečnostní GPS zařízení BikeAngel pro kola, ebike i koloběžky. Při nákupu se prokažte klientskou kartičkou BikePlan.

Ušetříte 811 Kč
TrackHead

Exkluzivní cena 5.699 Kč

TrackHead

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny na bezpečnostní GPS zařízení TrackHead pro kola, ebike a koloběžky. Při nákupu se prokažte klientskou kartičkou BikePlan.

Nepřehlédněte!
GolfPlan.cz

Sleva 10% na pojištění

GolfPlan.cz

Sleva 10 % na pojištění pro golfisty. Zahrnuje 18 pojistných rizik, např. proti odcizení, ztrátě, poškození golfové výbavy do 250 tis. Kč, vč. odpovědnosti do 60 mil. Kč a další.

Doporučujeme!
Bulls-ebikes.eu

VIP Sleva 7% + 2x servis zdarma

Bulls-ebikes.eu

Využijte benefit ve formě exkluzivní slevy ve výši 7 % na nákup všech elektrokol značky Bulls + bonusu ve formě dvou servisů zcela zdarma!

VIP Partner BP
AmperServis

Sleva 20% na servis

AmperServis

Čerpejte VIP slevu 20 % na servis všech druhů i značek elektrokoloběžek, které prodává i plně servisuje společnost Amper servis  

Nepřehlédněte!
Kostkakoloběžky.cz

Sleva 10% na nákup

Kostkakoloběžky.cz

Čerpejte slevu 10 % na nákup všech druhů, typů a modelů koloběžek i doplňků značky Kostka. Benefit můžete uplatnit formou slevového kódu v eshopu.

Doporučujeme!
Metaltec-1

Exkluzivní cena 250 Kč

Metaltec-1

Inovativní a zcela jedinečné mazivo určené pro ošetření všech pohyblivých kovových součástí pro všechna jízdní kola, elektrokola či koloběžky.

Kvalitní zboží!
ElementStore.cz

Sleva 10% na nákup

ElementStore.cz

Čerpejte slevu 10 % na nákup jakéhokoliv zboží v eshopu Element Store. Po přihlášení do Klientské sekce můžete benefit uplatnit formou slevového kódu, který zadáte při nákupu v eshopu.

Sportovní zboží
BagoSport.cz

Sleva 10% na nákup

BagoSport.cz

Čerpejte slevu 10% na nákup jakéhokoliv zboží v eshopu BagoSport.cz. Po přihlášení do Klientské sekce můžete benefit uplatnit formou slevového kódu, který zadáte při nákupu v eshopu.

Ušetříte 725 Kč
EUROTYRES s.r.o.

Sleva 25% na přezutí a úschovu

EUROTYRES s.r.o.

Sleva 25 % na přezutí + úschovu pneumatik. Čerpejte slevu v tomto skvělém pneuservisu, pohodlně se usaďte a dopřejte péči svému automobilu.

Dobrodružství!
Kaipan autopůjčovna

VIP Sleva - 15% na půjčení Kaipan

Kaipan autopůjčovna

Vyzkoušejte netradiční zážitek s autopůjčovnou nevšedních aut. Všichni klienti BikePlan mají VIP slevu 15 % na zapůjčení vozu.

VIP Partner PC
Renocar Praha - Kongres centrum

Servis - zapůjčení vozu na 3 dny

Renocar Praha - Kongres centrum

Potřebuje vaše BMW servis? Prokažte se kartičkou klienta BikePlan a získáte zapůjčení náhradního vozu u RENOCAR na 3 dny ZDARMA.

Ušetříte 12000 Kč
Renocar Praha - Kongres centrum

Life Style v hodnotě 12.000 Kč

Renocar Praha - Kongres centrum

Při zakoupení vozidla u Renocar Praha získáte 12.000 Kč na nákup příslušenství nebo kolekce Lifestyle zcela ZDARMA. Stačí se prokázat klientskou kartičkou BikePlan.

Český výrobce
Levit.com

VIP Sleva 10% od výrobce

Levit.com

Získejte VIP slevu 10% přímo od výrobce kol a elektrokol renomované české značky LEVIT. Benefit připravujeme…