Benefity

BikePlan Premium Club Čerpejte výhody neomezeně!

Cílem Premium Club BikePlan je kompenzovat ve formě slev, benefitů a celé řady dalších výhod celkovou cenu, kterou za pojištění zákazník zaplatí. Premium Club může využívat každý zákazník, který má uzavřené jakékoliv pojištění BikePlan. Benefity v Premium Club se každý měsíc aktualizují a rozšiřují. Přístup k benefitům naleznete po přihlášení do své Klientské sekce. Všechny uvedené benefity si spravují obchodní partneři BikePlan sami a vyhrazují si právo je kdykoliv libovolně změnit. 

BikePlan Premium Club
Ušetříte 600 Kč
Datatag.cz

Exkluzivní cena 899 Kč

Datatag.cz

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny na zabezpečovací identifikační technologii DataTag. Po její aplikaci je pro zloděje nemožné zabezpečení odstranit.

Ušetříte 200 Kč
Trackito.com

Exkluzivní cena 3.799 Kč

Trackito.com

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny na bezpečnostní GPS zařízení Trackito pro kola a elektrokola. Při nákupu se prokažte klientskou kartičkou BikePlan.

Ušetříte 500 Kč
BikeAngel.eu

Exkluzivní cena 5.499.- Kč

BikeAngel.eu

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny na bezpečnostní GPS zařízení BikeAngel pro kola, ebike i koloběžky. Při nákupu se prokažte klientskou kartičkou BikePlan.

Ušetříte 811 Kč
TrackHead

Exkluzivní cena 5.699 Kč

TrackHead

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny na bezpečnostní GPS zařízení TrackHead pro kola, ebike a koloběžky. Při nákupu se prokažte klientskou kartičkou BikePlan.

Nepřehlédněte!
GolfPlan.cz

Sleva 10% na pojištění

GolfPlan.cz

Sleva 10 % na pojištění pro golfisty. Zahrnuje 18 pojistných rizik, např. proti odcizení, ztrátě, poškození golfové výbavy do 250 tis. Kč, vč. odpovědnosti do 60 mil. Kč a další.

VIP Partner BP
AmperServis

Sleva 20% na servis

AmperServis

Čerpejte VIP slevu 20 % na servis všech druhů i značek elektrokoloběžek, které prodává i plně servisuje společnost Amper servis