Benefity

BikePlan Premium Club Čerpejte výhody neomezeně!

Cílem Premium Club BikePlan je kompenzovat ve formě slev, benefitů a celé řady dalších výhod celkovou cenu, kterou za pojištění zákazník zaplatí. Premium Club může využívat každý zákazník, který má uzavřené jakékoliv pojištění BikePlan. Benefity v Premium Club se každý měsíc aktualizují a rozšiřují. Přístup k benefitům naleznete po přihlášení do své Klientské sekce. Všechny uvedené benefity si spravují obchodní partneři BikePlan a vyhrazují si právo je kdykoliv libovolně změnit. 

BikePlan Premium Club
Ušetříte 600 Kč
Datatag.cz

Exkluzivní cena 899.- Kč

Datatag.cz

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny za zabezpečovací identifikační technologii DataTag, kterou není možné po její aplikaci zlodějem odstranit.

VIP Partner BP
BikeClinic.cz

Sleva až 20% na nákup

BikeClinic.cz

Čerpejte slevu 10% na nákup všech značek kol i elektrokol a slevu 20% na veškeré doplňky a příslušenství. To vše jednoduše u BikeClinic.cz

Ušetříte 200 Kč
Trackito.com

Exkluzivní cena 3.799.- Kč

Trackito.com

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny za bezpečnostní GPS zařízení Trackito pro kola a elektrokola. Při nákupu se prokažte kartičkou našeho pojištěnce.

Ušetříte 500 Kč
BikeAngel.eu

Exkluzivní cena 5.499.- Kč

BikeAngel.eu

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny za bezpečnostní GPS zařízení BikeAngel pro kola, ebike i koloběžky. Při nákupu se prokažte kartičkou našeho pojištěnce.

Ušetříte 811 Kč
TrackHead

Exkluzivní cena 5.699.- Kč

TrackHead

Využijte benefit ve formě exkluzivní ceny za bezpečnostní GPS zařízení TrackHead pro kola, ebike a koloběžky. Při nákupu se prokažte kartičkou našeho pojištěnce.

Nepřehlédněte!
GolfPlan.cz

Sleva 10% na pojištění

GolfPlan.cz

Sleva 10% na pojištění pro golfisty. Zahrnuje 18 pojistných rizik, proti odcizení, ztrátě, poškození golfové výbavy do 250 tis. Kč, vč. odpovědnosti do 60 mil. Kč.

Doporučujeme!
Bulls-ebikes.eu

VIP Sleva 7% + 2x servis zdarma

Bulls-ebikes.eu

Využijte benefit ve formě exkluzivní slevy ve výši 7% na nákup všech elektrokol značky Bulls + bonusu ve formě 2x servis zcela zdarma!

VIP Partner BP
AmperServis

Sleva 20% na servis

AmperServis

Čerpejte VIP slevu 20% na servis všech druhů i značek elektrokoloběžek, které prodává i plně servisuje společnost AmperServis.cz

Nepřehlédněte!
Kostkakoloběžky.cz

Sleva 10% na nákup

Kostkakoloběžky.cz

Čerpejte slevu 10% na nákup všech druhů, typů a modelů koloběžek i doplňků značky Kostka. Benefit můžete uplatnit skrze slevový kód v eshopu.

Doporučujeme!
Metaltec-1

Exkluzivní cena 250.- Kč

Metaltec-1

Inovativní a zcela jedinečné mazivo určené pro ošetření všech pohyblivých kovových součástí pro všechna jízdní kola, elektrokola či koloběžky.

Kvalitní zboží!
ElementStore.cz

Sleva 10% na nákup

ElementStore.cz

Čerpejte slevu 10% na nákup jakéhokoliv zboží v eshopu Element Store. Benefit můžete uplatnit skrze slevový kód v eshopu po přihlášení do Klientské sekce.

Sportovní zboží
BagoSport.cz

Sleva 10% na nákup

BagoSport.cz

Čerpejte slevu 10% na nákup jakéhokoliv zboží v eshopu BagoSport.cz. Benefit můžete uplatnit skrze slevový kód v eshopu po přihlášení do Klientské sekce.

Ušetříte 3000 Kč
Cyklovozík KIDCEPTOR

Dárek 3000 Kč na nákup

Cyklovozík KIDCEPTOR

Čerpejte dárek v hodnotě 3000.- Kč na nákup cyklovozíku KIDCEPTOR. Zažijte tak nepoznané a sdílejte čas na kole s vaší rodinou nejen na cyklostezkách.

Ušetříte 725 Kč
EUROTYRES s.r.o.

Sleva 25% na přezutí a úschovu

EUROTYRES s.r.o.

Sleva 25% na přezutí + úschovu pneumatik. Čerpejte slevu v tomto skvělém pneuservisu, kde se pohodlně usadíte a postarají se o váš automobil.

VIP Partner PC
Scuderia Praha - Official Maserati

Sleva 10% na nákup vozu

Scuderia Praha - Official Maserati

Využijete VIP Slevu 10% z ceníkových cen na nákup skladových vozů Maserati u jediného oficiálního dealera pro Českou republiku Scuderia Praha.

Dobrodružství!
Kaipan autopůjčovna

VIP Sleva - 15% na půjčení Kaipan

Kaipan autopůjčovna

Vyzkoušejte netradiční zážitek s autopůjčovnou nevšedních aut. Všichni pojištěnci BikePlan mají VIP slevu 15% na zapůjčení vozu.

VIP Partner PC
Renocar Praha - Kongres centrum

Servis - zapůjčení vozu na 3 dny

Renocar Praha - Kongres centrum

Potřebuje vaše BMW servis? Prokažte se kartičkou pojištěnce BikePlan a získáte zapůjčení náhladního vozu u RENOCAR na 3 dny ZDARMA.

Ušetříte 12000 Kč
Renocar Praha - Kongres centrum

Life Style v hodnotě 12.000 Kč

Renocar Praha - Kongres centrum

Při zakoupení vozidla u Renocar Praha získáte 12.000.- Kč na nákup příslušenství nebo Life Style zcela ZDARMA. Stačí se prokázat kartičkou BikePlan.

Český výrobce
Levit.com

VIP Sleva 10% od výrobce

Levit.com

Získejte VIP slevu 10% přímo od výrobce kol a elektrokol renomované české značky LEVIT. Benefit připravujeme…