Neriskuj! Proč mít pojištění?

Za posledních 5 let bylo v ČR & SK odcizeno přes 52 tis. kol v hodnotě vyšší než 1 miliarda Kč.

Ano, bohužel je to tak! A to nepočítáme, kolik bylo odcizeno koloběžek, e-scooterů nebo cyklovozíků. Další stamiliónové škody vznikají poškozením v důsledku různých pádů při jízdě, střetu či nehodě, při živelných pohromách, loupežích, vandalismu a při poškození příslušenství. Proto jsme iniciovali vznik pojistného produktu BikePlan, který má za úkol 100% chránit vašeho dvoukolého parťáka nejen proti krádeži, ale i proti poškození a dalším rizikům. Pojďme se tedy podívat na pojistnou ochranu, než se v klidu rozhodnete, zda si pojištění sjednáte.

1

Krádež z objektu, prostor nebo volného prostranství

Slušné kolo, elektrokolo či koloběžka. Nestojí málo peněz, a proto je zapotřebí si je pečlivě chránit. Pokud nemáte pojištění a zloděj vám je odcizí např. před obchodem, restaurací, sportovištěm nebo z garáže, sklepa, bytu, chaty či kanceláře, budete pravděpodobně vzteky skřípat zubama. S krádeží se může setkat každý, a to je první důvod, proč mít pojištění!

Vybrat pojištění
2

Poškození či zničení při pádu nebo kolizi

Pojištění myslí na všechny situace, které se stávají každý den. Téměř všichni občas spadneme z kola, přeletíme řidítka, nebo nabouráme, když se někomu nebo něčemu vyhýbáme. Sem tam si i nějaký ten díl poškodíme. Pokud si např. poškodíte rám, tlumiče, zlomíte vidlici, utrhnete přehazovačku nebo baterii či motor, nic se neděje. Na všechny tyto díly se pojištění vztahuje.

Vybrat pojištění
3

Krádež z auta nebo nosiče na kolo

Každý to známe, když kola, elektrokola i koloběžky převážíme na chalupu. Nebo když jedeme s kamarády jezdit traily, na dovolenou nebo do bikeparku. I když máte kolo uvnitř auta nebo na nosiči a vše je řádně uzamčeno, zloději číhají na každém rohu. V takových případech není radno podcenit pojištění, neboť součtová suma třeba u elektrokol může být až 7 místná!

Vybrat pojištění
4

Poškození nebo zničení při přepravě

Na pojištění je spolehnutí! Kryté máte nejen odcizení, ale i poškození předmětů pojištění. Stane-li se cokoliv s vaším dvoukolým parťákem v průběhu přepravy, např. vám kolo spadne z držáku, nevejdete se do podzemní garáže, nepozorný řidič vám zaparkuje v kufru, nebojte se. I v takovém případě vás pojištění nenechá ve štychu.

Vybrat pojištění
5

Pojištění osobních věcí v kapsách nebo baťohu

Pojištění BikePlan nabízí široké pojistné krytí, které zahrnuje riziko poškození vašich osobních věcí. Ano, čtete správně! Ať už máte v kapse či batohu věci, které se při pádu mohou poškodit, automaticky jsou pojištěny do částky až 10 tis. Kč. Pokud jedete na kole, ebike nebo koloběžce a spadnete nebo nabouráte, můžete uplatnit škodní událost. To je skvělé, že?

Vybrat pojištění

Mít pojištění BikePlan je stejnou samozřejmostí, jako je poskytnutí pomoci neznámému cyklistovi, když spadne nebo píchne kolo. Víte, že...?

Ohleduplnost je totiž neodlučitelnou součástí každého zodpovědného cyklisty.  Ať už jezdíte na kole či koloběžce málo nebo každý den, mít pojištěný váš majetek a odpovědnost za škody vzniklé jeho provozem, je krok správnou cestou. Přeci jen jsme lidé, chyby děláme všichni a nikdy nevíte, co se může stát.

6

Odpovědnost za škody vzniklé při provozu

Pojištění odpovědnosti za škody, které můžete způsobit při jízdě na kole, elektrokole, koloběžce nebo e-koloběžce je vlastně takové povinné ručení, jaké znáte u vozidel. V praxi to znamená, že pokud vy nebo někdo cizí jedete na předmětu pojištění, způsobíte nehodu a s tím spojenou jakoukoliv újmu na cizím majetku nebo zdraví, nebudete v tom sami.

Vybrat pojištění
7

Vandalismus a loupežná přepadení

“Peníze nebo život!” možná neslýcháme zrovna často, přesto to nikdo z nás nechce zažít na vlastní kůži. Děsí vás to? Nemusí, my se o vše postaráme. Pokud by vám někdo pod pohrůžkou násilí chtěl odcizit předmět pojištění, můžete být v naprostém klidu. To samé platí v případě vandalismu. Pokud vám někdo úmyslně poškodí vašeho dvoukolého parťáka, pojištění BikePlan se o vše postará.

Vybrat pojištění
8

Pojištění motoru, baterie, řídící jednotky i displeje

Je váš dvoukolý parťák poháněn motorem? Nebojte se, pokud mu dojde dech! Motor, baterie i displej vašeho parťáka jsou pojištěny stejně, jako celé vaše elektrokolo nebo e-koloběžka. Kdykoli by došlo k odcizení nebo poškození baterie, poškození na motoru, řídící jednotce či displeji při pádu či nehodě, pojištění to za vás vyřeší a vy můžete jezdit dál bez starostí.

Vybrat pojištění
9

Připojištění speciálních stezek a míst

Vaše oči se rozsvítí a srdce má tepovou frekvenci na maximum, když vidíte nádherné traily, dropy a pro mnohé šílenosti na singltreku, downhillu nebo v bikeparku? Brzdí vás pocit toho, že váš dvoukolý mazel takový adrenalin zkrátka “nedá” a něco se mu přihodí? S připojištěním těchto speciálních stezek a míst vás mohou obavy s klidem opustit. Tak směle do toho!

Vybrat pojištění
10

Připojištění závodů jako hobík nebo profík

Jezdíte silniční, MTB či enduro závody jako profík, nebo spíše jako cyklista amatér, který se nebojí změřit svou kondičku s tisíci ostatních hobíků? I na takovou nálož zátěže je pojištění pro vašeho dvoukolého parťáka připraveno. Rozšiřte si pojištění na všechny druhy organizovaných závodů pořádaných po celé Evropě a v klidu se soustřeďte jen na to, jak zvítězit!

Vybrat pojištění
11

BONUS - Pojištění příslušenství proti poškození

Jako fakt? Jasně! Pojištěné máte jak osobní věci, tak i příslušenství proti zničení / poškození důsledkem pádu či nehody a to až do 10 tis. Kč. Pokud to v lepším případě jen “položíte” či “pošlete” přes řídítka a odnese to vaše navigace, tachometr, světlo nebo jiné příslušenství, opět se na pojištění můžete spolehnout! Když pojištění, tak takové, které chrání skutečně všechna rizika!

Vybrat pojištění

Co slíbíme, to plníme!

Součástí naší DNA je přátelský, lidský a zákaznicky orientovaný přístup. Ve smlouvě nenajdete žádné složité právnické kličky a nenápadné poznámky malým písmem, ani žádná „ale“ skrytá mezi řádky nebo pod čarou. Pojištění je spolehlivé, transparentní, jednoduché, se širokou pojistnou ochranou. Za pojistným produktem BikePlan stojí německá pojišťovna HDI Global Specialty SE s celosvětovou působností a ročním obratem více než 40 miliard €.

Co o nás říkají?

Zuzana P.

"Jezdím převážně na silničním kole, BikePlan je pro mě jedničkou, jak chránit svého miláčka před kvalitou českých cest."

Ondřej L.

"Po bikeparkách trávím čím dál více času. Kamarád mě doporučil BikePlan, tak mám pojištěné kolo i připojištění na downhill."

Martin C.

"Jako partička jezdíme už léta a když jsme zjistili, že můžeme naše bajky i sebe pojistit, neváhali jsme ani minutu. Člověk nikdy neví."

Anna K.

"Ročně najezdím přes 11 tis. km a účastníme se mnoha amatérských závodů, které máme připojištěny. Mít BikePlan byla jasná volba."

Honza B.

"Přes zimu jezdíme točit kiláky do Španělska. BikePlan mi vyhovuje, skrze svou cenu, nejširší pojistnou ochranu a platí po celé EU."

Zdeněk M.

"V mém věku se pojištění každého druhu vyplatí. Jsem rád, že se můžu věnovat cyklistice a když se něco stane, BikePlan to zaplatí."

Karel V.

"Závody, singlreky i traily, to je moje vášeň. V sedle sedím denně a bez pojištění kola i sebe si vůbec nedovedu představit jezdit."

Hana H.

"Pořídili jsme si elektrokola a úplně to změnilo náš pohled na cyklistiku. Je skvělé, že BikePlan chrání také motor a baterii."

Katka U.

"Pracuji v Německu a jelikož občas dojíždím přes hranice na mém elektrokole, pojištění BikePlan jsem si okamžitě sjednala."

Tomáš R.

"Na BikePlan pojištění oceňuji kromě odcizení také ochranu proti poškození komponentů mého kola při pádu i nehodě."

Václav P.

"Naše rodina, včetně syna, snachy i vnoučat máme pojištěné všechny kola, elektrokola i koloběžky z garáže. Fantastické!"

Martin J.

"Často vozíme kola i cyklovozík na nosiči a nejednou se stalo, že nám spadla a problém byl na světě. BikePlan byla jasná volba."

Tereza D.

"S tátou jezdíme na traily a občasný pád, při kterém člověk něco zničí k tomu patří. Jsme rádi, že pojištění kol máme!"

Petra M.

"Pojištění svého kola jsem sjednala zcela online a navíc mi BikePlan doporučil pojištění odpovědnosti, skvělá komplexní pojistka."

Zuzana R.

"E-koloběžku mám na cesty práce a po městě, proto jsem si ji pojistila a sjednala odpovědnost pro koloběžkaře. Nikdy nevíte."

Ivan a Eliška Š.

"Milujeme ježdění na koloběžce. Dát si pořádně do těla a vidět ty krásy stojí za to. Stejně tak jako pojištění BikePlan, které máme."

Gabriela R.

"Proč mám pojištění BikePlan? Protože jsem zodpovědná matka a chráním nejen své děti, ale i svůj cyklovozík."

Dan a Silvie M.

"Pojistit naše obě kola jsme chtěli už dlouho, nyní u BikePlan máme pojištění vč. odpovědností, to je kompletní cyklopojistka!"

Julie K.

"Sice nejsem žádná závodnice, ale své elektrokolo mám natolik ráda, že jsem si ho, nakonec i sebe, pojistila u BikePlanu."

Milan Z.

"Rád jezdím na traily, takže jsem si pojistil svůj ebajk a k tomu užavřel připojištění na singltreky, downhill do bikeparků."

Jakub B.

"Často vidím na sítích zoufalé výzvy ohledně krádeže svého bajku. BikePlan mě přesvědčil a svůj stroj mám pojištěn."

Pavla L.

Auto za 200 tis. Kč vám pojistí kde kdo, vč. povinného ručení, ale kolo umí takhle pojistit jen BikePlan. Jsem spokojená.

Ondřej J.

"Celá naše rodina se věnujeme cyklistice, včetně našich ratolestí. Jsme rádi, že nám BikePlan umožnil pojistit i cyklovozík."

Veronika Č.

" S manželem jsme oba vyměnili kola za elektrokola a o to víc jezdíme. Takové jmění na cestách si prostě pojistíte."

Marek S.

"Baví mě sjezdy a adrenalin, který přitom cítím, když koukám na ty propasti dolů. Pojistit si bajk bylo jasné rozhodnutí."

Renata K.

"Život bez kola si nedovedu představit. Po zakoupení elektrokol, máme projeto půl Evropy. Pojištění za skvělou cenu."

Agáta B.

"Už dlouho jsem hledala kvalitní pojištění, ale buď samá omezení nebo malé krytí. Sjednat BikePlan jsem neváhala ani minutu."

Karel V.

"O BikePlan pojištění kola proti krádeži jsme se dozvěděli úplnou náhodou a rozhodování při jejich cenách bylo jasné!"

Katka B.

"Už jednou mě kolo ukradli a pojištění proti krádeži i poškození bylo u BikePlanu za skvělou cenu. Tak proč riskovat!"

Tomáš J.

"V ČR jsem nenašel žádnou pojišťovnu, která by mě pojistila rozsáhle mé elektrokolo jako BikePlan. Děkuji, doporučuji."

„Recenze a hodnocení nikterak neověřujeme ani nekontrolujeme. Nemůžeme tudíž zaručit, že jsou od spotřebitelů, kteří naše služby skutečně využili. Recenze a hodnocení však zveřejňujeme bez ohledu na jejich obsah a nejsou námi ani nikým jiným žádným způsobem ovlivňovány ani upravovány.“