Nově spolupracujeme s Cyklo Jiřička

S radostí oznamujeme novou partnerskou spolupráci mezi BikePlan a Cyklo Jiřička. Zákazníci prodejny Cyklo Jiřička mají nově možnost sjednat si výhodné pojištění kola nebo elektrokola.

 

 

Cyklo Jiřička – více než 20 let na trhu

Cyklo Jiřička je moderní cyklo prodejna, která působí na stejném místě již více než 20 let. Historie firmy sahá až do doby totality, kdy otec současného majitele, Josef Jiřička, opravoval kola ve své garáži. V roce 2001 byla otevřena první část kamenné prodejny o rozloze 80 m² a od té doby firma nabízí prodej nových kol, jejich doplňků a servis.

Nabídka a služby Cyklo Jiřička

Cyklo Jiřička se neustále rozvíjí a v roce 2007 došlo k rozšíření prodejny na stávajících 200 m² prodejní plochy. Firma pokračuje v rodinné tradici, kdy se do chodu zapojil i nejmladší z rodu, David Jiřička. Kromě kamenné prodejny se firma věnuje i online prodeji kol a doplňků, které rozesílá po celé republice.

V obchodě najdete širokou nabídku kol a elektrokol nejnovějších typů a technologií. Vybírat můžete také vybavení kola, vybavení pro jezdce, běžeckou výbavu nebo dárkové poukazy. Firma také provádí servis – seřízení kola, garanční servis a další servisní práce.

Těší nás možnost spolupráce s Cyklo Jiřička a věříme, že naše služby přinesou přidanou hodnotu pro zákazníky obchodu.

 

Prodejna Cyklo Jiřička Prodejna Cyklo Jiřička Prodejna Cyklo Jiřička Prodejna Cyklo Jiřička