Nově spolupracujeme s firmou Citybikes

Tato spolupráce otevírá nové příležitosti pro všechny cyklistické nadšence, kteří nyní mohou na prodejnách Citybikes využít výhodné nabídky pojištění BikePlan pro své kolo, elektrokolo, koloběžku nebo elektrokoloběžku.  

Citybikes – kola s duší

Citybikes je firma, která byla založena v roce 2006 s vizí podnikání, které je přínosem pro životní prostředí a je udržitelné. Firma začínala jako specializovaný e-shop zaměřený na městskou cyklistiku a postupem let se její pole působnosti rozrostlo. Dnes provozuje dvě kamenné prodejny v Praze a v Brně a vlastní dílnu, kde vyrábí kola vlastní značky Kolos®. Kromě toho provozuje e-shopy Citybikes.sk pro slovenské zákazníky a pelotony.com s širokou nabídkou cyklistického zboží. Poslední přírůstek do rodiny Citybikes je firma Velorama, zaměřená na koloběžky pro dospělé a cykloturistiku.

Nabídka a služby obchodu Citybikes

V prodejnách Citybikes naleznete širokou nabídku produktů pro městskou cyklistiku, včetně kol vlastní značky Kolos®, která lze sestavovat pomocí online konfigurátoru jízdních kol. Kromě prodeje kol a cyklistického zboží nabízí Citybikes také servis a další služby pro cyklisty. A nyní, díky naší spolupráci, můžete v prodejnách Citybikes získat výhodně pojištění BikePlan.

V Citybikes si velmi dobře uvědomují, jak důležité je mít možnost vyzkoušet si kolo před jeho koupí. Proto nabízí možnost zapůjčení nákladních elektrokol nebo jiných jízdních kol a koloběžek. Tato služba umožňuje zákazníkům vyzkoušet kolo v reálných podmínkách a odpovědět si na otázky, zda kolo využijí a jestli splňuje jejich požadavky.