Nová možnost pojištění pro zákazníky prodejny Bike Gallery

Díky nové spolupráci s Bike Gallery, renomovaným prodejcem jízdních kol, si mohou zákazníci této prodejny výhodně sjednat kvalitní pojištění pro jejich kolo. Pojištění kola lze navíc sjednat online během pár minut.

Bike Gallery – prodej jízdních kol a stavba kol na zakázku

Bike Gallery je renomovaný prodejce jízdních kol a cyklistických doplňků s dlouholetou tradicí. Specializuje se na prodej jízdních kol značek jako Cannondale, Pinarello, Superior, Rondo, Cervélo, Merida a elektrokol Apache. Kromě toho nabízí Bike Gallery unikátní službu – stavba kol na zakázku.

Obchod Bike Gallery je také známý svým odborným poradenstvím při výběru sedel, bot a dalších cyklistických doplňků. Mimo jiné nabízí také servis kol, vidlic, hydraulických brzd, čepů a ložisek.

E-shop i kamenná prodejna Bike Gallery  

Na e-shopu Bike Gallery můžete vybírat z široké nabídky kol a cyklistického příslušenství, navíc je možné zařídit si online servis pro vaše kolo. Dále si na e-shopu můžete přečíst zajímavé aktuality, rady a tipy či informace a zajímavosti o produktech. K dispozici je také kamenná prodejna Bike Gallery, kterou lze navštívit v Praze, kde si kola i doplňky můžete bez problémů vyzkoušet.