Spolupráce s Cyklo Kyjovský

Naším novým partnerem se stává prodejce jízdních kol a elektrokol Cyklo Kyjovský. Kamenná prodejna ve Slavkově u Brna i e-shop nabízí jízdní kola, elektrokola a cyklistické doplňky, ke kterým nyní máte možnost výhodně sjednat on-line pojištění BikePlan.

Cyklo Kyjovský – jízdní kola, elektrokola a cyklo doplňky

Kamenná prodejna i e-shop s jízdními koly

Velké množství kol renomovaných značek ihned k odběru najdete v kamenné prodejně ve Slavkově u Brna. Nejen kola, ale také další cyklistické příslušenství můžete nakupovat i na e-shopu. Samozřejmostí je servis kol, ale také elektrokol pomocí diagnostiky BOSCH. Pro výběr správné velikosti, nastavení výšky sedla či polohy řídítek je možné kola vyzkoušet, máte tak skvělou možnost dokonalého přizpůsobení a výběru toho pravého dvoukolového parťáka.

Prodej a servis jízdních kol

Nabídka obchodu se skládá z klasických jízdních kol, a to horských, silničních, gravel, krosových i trekingových, celoodpružených a dětských. Nabídka je široká také v kategorii elektrokol, od horských přes silniční až po dětská. Vybírat můžete také z cyklo oblečení a dalších doplňků pro cyklisty, jako jsou například helmy, duše či stojany. Nechybí ani nabídka servisu jízdních kol, na který je možné vytvořit rezervaci on-line, máte tak jistotu, že se vám zkušení technici v domluvený čas budou věnovat.

Na e-shopu pak kromě široké nabídky cyklistického sortimentu najdete zajímavé články o připravovaných sportovních akcích, novinkách o produktech a další tipy pro cyklisty.

Pokud jste zákazníky prodejny Cyklo Kyjovský a sháníte pojištění kola nebo elektrokola, v prodejně se dozvíte více informací k výhodnému sjednání pojištění BikePlan.