Odstartovali jsme spolupráci se společností Bikero

S radostí oznamujeme, že se stáváme novými partnery společnosti Bikero. Tato vzácná spolupráce nám umožňuje otevřít nové příležitosti pro zákazníky kamenných prodejen Bikero v Praze, Hradci Králové a Brandýse nad Labem. K novému jízdnímu kolu či elektrokolu totiž získáte výhodnou nabídku pro jejich pojištění.

Bikero - kola, servis a poradenství

E-shop a Bikero kurýr

Na moderním e-shopu https://www.bikero.cz/ je k dispozici online výběr jízdních kol, elektrokol a dalších cyklistických doplňků. U všech produktů najdete podrobný popis a technické parametry, což vám umožní vybrat si svého nového parťáka pro cyklovýlety z pohodlí domova.

Vybrané zboží můžete buď vyzvednout osobně v kamenných prodejnách, nebo si jej nechat doručit přepravní službou. Zajímavou variantou je také Bikero kurýr, který vám produkt doručí expresně. Samozřejmostí je pečlivé seřízení kola, které tak bude připraveno k jízdě ihned po doručení. Další velkou výhodou kurýra Bikero je, že vám na místě poskytne instruktáž ohledně ovládání, nastavení posedu nebo odpružení.

Kamenné prodejny a servis

Pokud dáváte přednost nákupu přímo v prodejně a chcete si zboží prohlédnout na vlastní oči, můžete navštívit některou z kamenných prodejen v Praze, Hradci Králové a Brandýse nad Labem. Jedním z velkých benefitů prodejen Bikero je jejich prostorný a příjemný design, který vám umožní pohodlně prohlížet vystavené produkty. Oproti klasickým cykloprodejnám se tak liší tím, že disponují otevřenými prostory, takže se nemusíte obávat přeplněných regálů a úzkých uliček.

Prodejny nabízí široký sortiment kol a elektrokol od výrobců, jako jsou například Focus, Mondraker, CTM nebo BMC. V nabídce naleznete také cyklistické oblečení, chrániče a doplňky značek Endura, Castelli a POC. Další doplňky či komponenty pak můžete vybírat od značek Race Face, Ergon nebo Shimano. Výběr nejen těchto produktů navíc můžete konzultovat s odborným personálem, který tvoří nadšenci z různých oblastí cyklistiky a díky bohatým zkušenostem vám tak dokáží vždy skvěle poradit.

Půjčovna jízdních kol

Bikero vám přináší jedinečnou příležitost vyzkoušet si kola a elektrokola od renomovaných značek. Proces půjčení je jednoduchý:

  • vyberete si kolo z kategorie “Půjčovna a Test centrum”,
  • rozmyslíte si, na kolik dní si chcete kolo půjčit,
  • provedete rezervaci online, nebo se spojíte se zákaznickým servisem,
  • vyzvednete kolo na prodejnách v Praze, Hradci Králové nebo Brandýse nad Labem.

Při vyzvednutí kola na prodejně je potřeba počítat s vratnou zálohou, nezapomeňte také na platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti. A pokud se vám zapůjčené kolo natolik zalíbí, že byste si ho chtěli pořídit, Bikero pro vás bude mít výhodnější nabídku pro jeho koupi.

Jsme rádi, že můžeme být partnery těch nejlepších prodejců jízdních kol po celé České republice a věříme, že nejen tato spolupráce přinese výhody mnoho nadšeným cyklistům.