Pojištění BikePlan nově u prodejce AKUMO.CZ

Pojištění BikePlan nově u prodejce AKUMO.CZ

Představujeme novou spolupráci s největší specializovanou prodejnou elektrokol v Česku. Přijďte si vybrat ze široké nabídky a získejte možnost sjednat si výhodné pojištění BikePlan vašeho nového elektrokola online během pár minut.

Jednička na trhu elektrokol

Historie firmy sahá do roku 2007, kdy se její zakladatelé rozhodli přetavit svou lásku k elektrokolům do business plánu, který nakonec vyšel skvěle. Dnes je totiž Akumo.cz jedničkou na trhu s elektrokoly a nejen to. Jejich specialisté vám s výběrem kola poradí, sestaví, dovezou až domů a poté se o něj v rámci servisních prohlídek i postarají.

Co nabízí AKUMO.CZ

Kromě e-shopu provozuje Akumo také kamennou prodejnu. Tu najdete v Mělníku a její velkou výhodou jsou testovací trasy, kde si elektrokolo před koupí můžete vyzkoušet. Samozřejmostí je prodej cyklistických doplňků jako jsou helmy, brýle, oblečení, zabezpečení elektrokol nebo dětské sedačky a batohy.

Pro ty, kteří se o své kolo starají rádi sami, nabízí Akumo nepřeberné množství náhradních dílů. Seženete zde vše od ložisek a řetězů až po motory a přehazovačky. Pro odborný dohled pak můžete zvolit jeden z partnerských servisů po celé ČR, kde vyřešíte rovněž záruční a pozáruční servis.

AKUMO prodejna, visacka AKUMO prodejna, letak AKUMO, prodejna, visacka 2 AKUMO, prodejna, visacka 3