Cube vyrábí vysoce kvalitní jízdní kola a elektrokola. Všechna kola i elektrokola značky Cube jsou vyrobena v Německu. V roce 1993 ve Waldershofu bylo založeno sídlo společnosti Cube, které se dodnes nachází v témže severobavorském městečku. Vývoj, výroba a prodej zde probíhají na celkové ploše přes 20 000 m². Značka Cube představuje kvalitu a výkon po celém světě - značka kvality „Made in Germany".

Charakteristickými znaky německé kvality je zpracování a především bezpečnost či trvanlivost. Aby byla dlouhodobě zaručena vysoká úroveň kvality jídních kol i elektrokol a také výkonu, jsou kola pravidelně testována sponzorovanými sportovci a akčním týmem Cube přímo ve Waldershofu v sídle společnosti.

Proč koupit kolo značky Cube?

Jedním z hlavních cílů společnosti Cube je nabídnout to správné kolo či elektrokolo pro každého jednotlivého cyklistu. Ať už se jedná o každodenního pohodového cyklistu, nebo ambiciózního sportovního cyklistu. V široké nabídce kol značky Cube si každý najde to své: horská kola, trekingová kola, crossová kola, závodní kola, dětská kola i celou řadu elektrokol. Každý z různých typů kol má své individuální vlastnosti a splňuje tak nejrůznější požadavky.

Kola i elektrokola Cube patří mezi nejprodávanější v celé střední Evropě, zejména v oblasti kol pro volný čas. Kola Cube - jsou velmi dobrá bez ohledu na cenové rozmezí - všechny poskytují nízkou hmotnost a vynikající výbavou. Kola Cube zaujmou i po vizuální stránce díky výraznému a barevnému designu. Sečteme-li všechny faktory, zaslouží si jízdní kola či elektrokola Cube známku velmi dobré v poměru cena/výkon.

Fotogalerie