3 měsíce provozu online chatu a 100% hodnocení zákazníků

V různých fázích návštěvy webových stránek mohou zákazníci potřebovat naši pomoc. V běžném kamenném obchodě by se obrátili na opodál postávajícího prodavače, ale na webových stránkách, kde není implementován online chat existují pouze 2 možnosti - buď kontaktují zákaznickou linku, nebo jednoduše napíšou email.

Dnes to budou skoro 3 měsíce co jsme implementovali online chat a tak je pomalu čas na krátké vyhodnocení. Mezi stěžejní důvody, proč jsme se rozhodli online chat spustit, bylo jednoznačně zrychlení zpětné vazby odpovědí, zdokonalení zákaznické péče a také úspora času všem zákazníkům. A jak si nakonec stojíme posuďte sami.

Čísla z našeho online chatu

Běhěm vyhodnocovaného období 1.2.2022 - 21.4.2022 operátoři reagovali na 1841 konverzací z čehož průměrná reakční doba na operátora byla neuvěřitelných 32 sekund. Průměrná délka jedné konverzace činila 6 minut a 17 sekund a operátoři dostali 408 hodnocení. Téměř každý 5 zákazník operátory ohodnotil a získali opět neuvěřitelných 100% pozitivní zpětné vazby. V praxi to tedy vyjadřuje pouze skutečnost, že naše zákaznická péče je na nejvyšší možné úrovni a tak by to mělo být u každé společnosti.