BikePlan nově u specializovaného prodejce kol Štěrba Bike

Nově jsme navázali spolupráci se specializovaným prodejcem kol Štěrba Bike, který se vyznačuje svými dlouholetými zkušenostmi s poskytováním kvalitních kol a profesionálního servisu. Pojištění BikePlan můžete nyní, díky našemu partnerovi, zahlédnout i na prodejně kol Štěrba Bike – sjednejte si jednoduše na pár kliknutí kvalitní a výhodné pojištění pro vaše nové kolo či elektrokolo.

 

 

Štěrba Bike – specializovaný prodejce s třicetiletou historií

Specializovaný prodejce Štěrba Bike má, nejen díky své třicetileté historii, bohaté zkušenosti s prodejem kvalitních kol a profesionálním servisem. Výhodou této úspěšné firmy je pak vlastní výroba a lakovna, díky čemuž může probíhat efektivní spolupráce s předními výrobci, jako jsou například Merida, Cannondale, Superior, na konstrukci a designu jejich kol. O kvalitě nabízených služeb a produktů tedy není pochyb.

Zkušený tým, který “šlape” za svým cílem

Dlouholetá historie je navíc podtržena cennými zkušenostmi, celý Štěrba tým je složen z vášnivých cyklistů, ale také z úspěšných závodníků s působivým cílem, a to pomoci zákazníkům směřovat k aktivnímu a zdravému životnímu stylu. Ostatně, jak firma uvádí na svých stránkách: “Věříme, že díky jízdě na kole budou naši zákazníci zdravější, uvědomělejší a šťastnější.” Jsme tedy rádi, že můžeme spolupracovat s partnerem, který sdílí podobné nastavení a nasazení jako BikePlan.

Nabídka produktů a služeb

Prodejce nabízí pánská, dámská i dětská kola různých značek a typů. Ať už máte radši jízdu po silnici, nebo po horách, nebudete mít s výběrem toho správného kola problém. Pokud toužíte po elektrokole, i ta najdete v nabídce specializovaného prodejce. Mimo jiné můžete vybírat také z oblečení na kolo a dalšího cyklistického příslušenství.

Štěrba Bike dále nabízí služby jako vyzkoušení a servis jízdních kol. Na webových stránkách prodejce najdete také videa s tipy na údržbu, pohodlnou jízdu, cestování, ale i s mnoha dalšími zajímavými tématy.

Prodejna Štěrba Bike Prodejna Štěrba Bike Prodejna Štěrba Bike Prodejna Štěrba Bike