Bikeranch 3x prodejna kol a elektrokol v Praze

Obchod

Křovinovo Náměstí 6/6, Praha 9 - Horní Počernice, 190 00

Bikeranch prodává kola i elektrokola a v Praze provozuje 3 kamenné prodejny prodejny kol i elektrokol. Na trhu funguje od roku 1991 a od svého vzniku si vybudoval silou pozici i zázemí pro prodej nepřeberného množství značek kol i elektrokol, ze kterých si mohou zákazníci vybrat. Velikost prodejen umožňuje obchodu Bikeranch disponovat širokou nabídkou mnoha značek kol i elektrokol a díky skladovým zásobám i provozu internetového obchodu, mohou zákazníci po nákupu neprodleně zakoupené zboží vyzvednout. V nabídce Bikeranche naleznete značky kol i elektrokol Kross, Kellys, Giant, Felt, Merida a LIV. 

Proč nakupovat u Bikeranche?

Personál má příjemný a přátelský přístup, je odborně a profesionálně vyškolený a má vztah ke sportu i k cyklistice. Na všech třech prodejnách v Praze je bezproblémové parkování a najdete zde velký výběr doplňkového sortimentu např. cyklodoplňků,  cyklo dílů a komponentů, oblečení, helem, bot atd. Všechna kola či elektrokola si mohou zákazníci vyzkoušet a mít tak před koupí jistotu, že nekupují zajíce v pytli, ale kolo, které jim sedí typem, tak velikostí rámu. Možnost výběru vhodného kola nebo elektrokola nabízí Bikeranch pro všechny cyklisty i bikery na jakékoli úrovni. Ať už se jedná o svátečního cyklistu, nebo bikera 24/7. Bikeranch je schopen uspokojit poptávku všech cyklistů, kteří se rozhodnou navštívit kamenné prodejny nebo eshop.

Bikeranch zastává názor, že koupě jízdního kola či elektrokola není otázkou ukvapeného a rychlého výběru, ale pouze na správně a dobře vybraném kole si můžete užít příjemné okamžiky. 

Široká nabídka služeb cyklistům

Velké zkušenosti, které máme za řadu let v prodeji kol i elektrokol nás posunuly, tak daleko, že se snažíme našim zákazníkům nabízet kompletní služby, které jsou pro jejich kola, elektrokola, či jíné “jerzdítka” potřeba. Tím máme namysli, pravidelný servis, rychlé vyřízení jakýchkoli reklamací a kdykoliv zodpovězení dotazů, které naši zákazníci mají.

Máme rádi individuální přístup k zákazníkovi a jeho potřebám, snažíme se, aby jsme byli schopni poradit zákazníkovi tak, aby odcházel spokojen a rád se k nám kdykoli vracel. Poradíme, prodáme, odservisujeme a pomůžeme s čímkoli, co se vaší pohodlné jízdy na vašem kole nebo elektrokole týká. Spokojený zákazník je pro nás nejlepší vizitka.

Garanční prohlídka kola zdarma

Ke každému kolu a elektrokolu dáváme též zdarma garanční prohlídku a to do 2 měsíců nebo najetí 100 - 300 km od pořízení kola. Tato služba je důležitá nejen kvůli technickému stavu kola či elektrokola, ale zároveň při ní konzultujeme další věci a to. Jak ze strany zákazníka (zakrácení řidítek, úprava posedu a.t.d. ) Tak z naší strany informujeme a doškolíme zákazníka pokud na kole dělá něco špatně (rychloupínáky, řazení v tahu, neopatrná malipulace v autě a.t.d.)

Oborný cykloservis kol bez kompromisu

Každé kolo opouští naše prodejny odborně seřízené, elektrokolo s provedenou diagnostikou a to samozřejmě zdarma! Neděláme kompromisy a tak si jízdu užijete naplno ať už odcházíte s kolem přímo z prodejny, nebo ho vybalujete z krabice, kterou vám dovezlo PPLko. Dále vám nabízíme individuální úpravy komponentů jako jsou sedla, pláště, představce atd., aby jste byly co nejvíce spokojeni a na kole či elektrokole se cítili komfortně.

Nabízíme vám doplňkové služby jako je třeba možnost prodloužení záruky na rám u vybraných výrobců, možnost nakoupit kolo na splátky a také si ho nechat pojistit a označit speciální sadou. Kolo vám umíme zabalit do krabice a poslat téměř kamkoliv budete chtít. Samozřejmě vám s kolem pomůžeme i do auta nebo na nosič...

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Křovinovo Náměstí 6/6

Praha 9 - Horní Počernice

190 00