Pells Bicycles - jízdní kola a elektrokola

Značka

Pells Distribution s.r.o., Heršpická 1029/11e, 639 00 Brno, Česká republika

Vlastní vývoj, testování i ruční výroba – to vše se od počátku odehrávalo v České republice. S našimi karbonovými speciály startovali cyklisté na závodech světového poháru, mistrovství světa i na olympijských hrách. Několikrát jsme se mohli chlubit ziskem titulu mistra ČR. Další krok logicky následoval. Rozhodli jsme se, že stejný pocit z jízdy chceme nabídnout mnohem širšímu spektru cyklistů a v roce 2002 jsme poprvé představili svá kola veřejnosti. Dali jsme do nich to nejlepší, co jsme se naučili při výrobě závodních speciálů. Ověřenou geometrii, která funguje na silnici i v terénu a díky které budete opravdu rychlí. Kvalitní zpracování a smysl pro detail. Nepřekonatelný poměr ceny a kvality. A konečně design. 

Co Pells Bicycles dělá?

Tvoříme jízdní kola, na kterých budete závodit, jezdit do práce a objevovat svět. Kola, která jsou rychlá, spolehlivá a pohodlná. Čistý a jednoduchý design, který nepodléhá vyumělkovaným módním trendům ani zubu času. Podporujeme sportovního ducha cyklistiky. Věříme, že kola nejsou jen dopravní prostředky, ale především sportovní vybavení. Chceme, abyste si na nich v kopcích pořádně mákli a abyste cítili euforii, jak z kopce fantasticky jedou. Naše kola vznikají v České republice, jezdí na nich tisíce spokojených zákazníků nejen v Česku, závodíme na nich a sami je velmi důkladně testujeme v terénu i na silnici. Své dlouholeté zkušenosti promítáme do dalšího vývoje a vždy držíme krok se světovými trendy. Pokud zrovna nejsme o krok napřed.

Pro koho kola vyrábíme?

Pro vás. A máme z vás radost. Jste většinou aktivní lidé, kteří si s výběrem kola dají práci a kteří se nespokojí s průměrem. Sportovci posouvající na kole hranice sama sebe a hledící na svět z vrcholků alpských průsmyků. Mladí i starší cestující na kole do práce, z jejichž ročního nájezdu kilometrů by normálním smrtelníkům spadla brada. Děti, které se to na kole nebo s nášlapy teprve učí. Dobrodruzi. Jako třeba ta dáma, která si naše kolo vybrala pro svou pouť do Santiaga de Compostela.

Proč to všechno děláme?

Na kole jezdíme rádi. Věříme, že pohyb patří ke kvalitnímu životu a že cesta potu a dřiny je v mnoha ohledech ta správná. Chceme, aby stejnou radost, kterou zažíváme v sedle kola my, poznalo co nejvíce lidí. Aby se nevydávali jednodušší cestou pohodlí, ale aby se během sportovního výkonu dokázali překonat a posunout dále. Protože pak přijde pocit, kvůli kterému se do sedla budete vracet bez ohledu na počasí a roční období. 

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Pells Distribution s.r.o.

Heršpická 1029/11e

639 00 Brno

Česká republika