Bikepark Kareš

Bikepark

Rejhotice 68, Kouty nad Desnou, 788 11, Česká republika

Bikepark Kareš aktuálně nabízí celkem 6 intenzivních a zábavných tras, které nadchnou začátečníky i ostřílené bajkery! Každá trasa dosahuje délky necelých 1000m. Bikepark Kareš se nachází v Koutech nad Desnou, asi 2 km od svého staršího a většího bratra. Jde o menší bikepark, na jehož kopec vás vyveze vlek. Vlek je opatřen háčkem, který si je schopný každý biker zaháknout za řídítka sám, chce se to však nejdříve trošku rozjet, ať to s vámi necukne. 

Bikepark Kareš nabízí tratě s překážkami i pro úplné začátečníky s možností profesionální výuky. Všechny tratě jsou sjízdné, pro složité překážky je tu vždy možnost objezdu. Ideální pro trénování techniky sjezdu na horských kolech! Lesní singletraily jsou osazené prvky dřevěných dropů a wallride zatáček, hliněných double skoků a north shore lávek. Zajímavostí je jedna z nejdelších North shore tratí v České republice. Doplňují ji tratě pro Downhill, Freeride a Enduro.

Bikepark je v provozu od března do listopadu. Celodenní bajkování vás přijde na 300 Kč, mládež do 15 let 200 Kč. Provoz Bikeparku je každý víkend od 10:00 do 17:00. Bikepark disponuje bohatým zázemím včetně možnosti občerstvení, kempování nebo ubytování. Do bikeparku silně doporučujeme nosit integrální přilby, chránič páteře a končetin. Vstup do bikeparku je na vlastní riziko návštěvníka.

6 trailů v Bikeparku Kareš

Modrá - FAMILY FRIENDLY - Lehká dráha, flow trail i pro maminy a děti.

Modrá - HRABANKA - Jednoduchý trail vedoucí lesem, který dělá čest svému jménu.

Červená - ZEVL LINE - Je skákací dráha s množstvím klopenek a skoků a dropů rozličných délek a velikostí. Skoky jsou spíše delší a mezi skoky jsou boží klopenky.

Červená - DOUBLE TROUBLE - Trať stylem velmi podobná Zevl lajně. Skoro všechny skoky majíi dvě varianty, delší a kratší. A opět, i zde najdeš super klopenky, dropík z klády, wallride.

Červená - NORTH SHOUREK - V bikeparku se nachází jedna z nejdelších North shore tratí v České republice. Dlouhé dřevěné lávky, dropy a ve spodní části mega gap přes potok.

Černá - DOWNHILL - DH dráha, kterou když najedeš v rychlosti, tak ukáže, že i na malém kopci lze postavit těžkou sjezdovou trať. Tady se rozhodně doporučuje sjezdové kolo.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Rejhotice 68

Kouty nad Desnou

788 11, Česká republika