Značka Ghost byla založena v roce 1993 v hornofalckém Waldsassenu v Bavorsku. V průběhu let se znásobil nejen počet modelů kol i elektrokol, ale neustále se rozšiřoval i sortiment. Mezitím je tato německá, středně velká rodinná firma známá nejen po celém světě, ale patří také k nejlepším německým výrobcům jízdních kol a elektrokol. S cílem vyrábět ještě lepší kola je vývoj neustále hnán kupředu: Konstruktéři, inženýři a závodní cyklisté tvoří ambiciózní tým, který společně pracuje na neustálém zlepšování kvality a dalším vývoji jízdních kol Ghost.

Díky nízké hmotnosti v kombinaci s propracovanou funkčností nabízí široký sortiment výrobků Ghost ideální kolo či elektrokolo pro každý požadavek. Od horských kol přes trekingová, závodní, dámská a dětská kola až po elektrokola - Ghost vyrábí vše, po čem srdce cyklisty touží. V každém kole Ghost se tak skrývá bezpečnost, pocit z jízdy a spousta kvality pro rekreační cyklisty, rekreační sportovce i skutečné profesionály.

Dokonalost! Toto slovo je při výrobě kol či elektrokol Ghost rozhodně psáno velkými písmeny. Proto jsou kola s láskou ručně sestavována v sídle společnosti ve Waldsassenu. Aby byla zaručena trvale zaručena vysoká kvalita, používají se při výrobě jen ty nejlepší komponenty a nejmodernější materiály. Proto kola Ghost Bikes přesvědčují dynamikou a inovacemi. Díky stylovým barevným kontrastům a modernímu vzhledu se kola Ghost Bikes stávají skutečným poutačem pozornosti.

Fotogalerie